O nas

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy produkującej meble kuchenne w Świdnicy i okolicach.
 
Swoją działalność prowadzimy od ponad dwudziestu lat, zajmujemy się produkcją mebli kuchennych oraz aranżacją. Atutem firmy obok wysokiej jakości stosowanych materiałów, jest elastyczność oferowanych rozwiązań i możliwości, których źródłem inspiracji są oczekiwania klienta. Do produkcji mebli kuchennych wykorzystujemy szeroki asortyment płyt laminowanych, lakierowanych, melaminowych, mdf, drewna oraz forniru.Fronty mdf jakich używamy do produkcji mebli dostarczane są przez renomowaną firmę 'MAGURA' co pozwala nam oferować produkt najwyższej jakości. Wzbogaciliśmy również swoją ofertę produkcyjną poprzez zastosowanie szkła i aluminium. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwoliły nam zastosować w meblach kuchennych okucia i prowadnice renomowanych firm takich jak: Blum i Hettich. Ponadto w ofercie posiadamy duży wybór uchwytów, blatów oraz innych akcesoriów meblowych. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu AGD oraz armatury kuchennej po preferencyjnych cenach.
 
Zajmujemy się również zabudową szaf wnękowych, nietypowymi realizacjami na wymiar, produkcją mebli biurowych, łazienkowych, aptecznych oraz wyposażaniem obiektów użyteczności publicznej. Mamy nadzieję, że wysoka jakość i interesujące wzornictwo zagwarantuje Państwu satysfakcję z posiadania i użytkowania naszego produktu.
Meble kuchenne, checik-meble.pl